Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
Talenty plastyczne!

Talenty plastyczne!

Warszawa 26.05.2018

Brawo Lenka, Natalka i Wiktoria

 26 kwietnia 2018r. tradycyjnie w dniu Święta Naszej Szkoły odbyła się gala podsumowująca konkursy i wręczenie nagród laureatom VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Papież Jan Paweł II przyjacielem sportu i olimpizmu” oraz VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata” organizowanych przez naszą szkołę. Honorowy patronat nad konkursami objęli: Przemysław Czarnek – Wojewoda Lubelski , Sławomir Sosnowski – Marszałek Województwa Lubelskiego, Krzysztof Żuk - Prezydent Miasta Lublin, Teresa Misiuk – Lubelski Kurator Oświaty oraz Andrzej Kraśnicki – Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Na konkursy nadesłano 720! prac plastycznych z 33 szkół z 9 województw: mazowieckiego, podkarpackiego, wielkopolskiego, pomorskiego, małopolskiego, kujawsko-pomorskiego, śląskiego, opolskiego, lubelskiego.
Współorganizatorem konkursu był Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie, który powołał profesjonalną komisję konkursową. Jak powiedziała jedna z Pań oceniająca nadesłane prace ,,nagrodzone prace były na najwyższym poziomie artystycznym, zachwycały emocjami, barwami, ekspresyjnością, które u młodych artystów wypływały prosto z serca i duszy”. 

I miejsce otrzymały: Lena G. z kl. 1b, oraz Wiktoria J. z kl. 3b

wyróżnienie Natalka S. z kl. 1b.

Gratulujemy!!!

                                                                                                      Kitka Oszczędzaczka

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Czy warto mieć osobiste konto bankowe? – nad tym problemem łamała sobie siódma klasa głowę.

12.11.2019
Klasa VII uczestniczyła w warsztatach, które miały uświadomić uczniom, jak różne są kryteria , którymi posługujemy się przy wyborze kont osobistych oraz jakie korzyści czerpiemy z posiadania konta bankowego, a jakie są tego minusy. Oprócz pogadanki na temat różnych produktów bankowych, uczniowie pracując w grupach, metodą burzy mózgów starali się dyskutować nad zaletami i wadami posiadania konta bankowego.
Więcej Czy warto mieć osobiste konto bankowe? – nad tym  problemem  łamała sobie siódma klasa głowę.

Wymień się - akcja ekologiczna

11.11.2019
W dniach 21-25.10.2019r. w naszej szkole odbyła się akcja Wymień się. Miała ona na celu danie drugiego życia niepotrzebnym przedmiotom.
Więcej Wymień się - akcja ekologiczna