Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Talenty plastyczne...

Talenty plastyczne...

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 16.04.2014

...rozwijamy w całej gminie!

No to trafiła mi się najpiękniejsza pisanka przed świętami! Na zaproszenie naszego SKO do szkoły przybyli wspaniali goście: Dyrektor Banku Spółdzielczego w Radzyniu Podlaskim O/ Wohyń Pan Marcin Sarnowski oraz pracownik banku Pan Mariusz Zgrajaka. Zaprosiliśmy również Panią Dyrektor Urszulę  Kubaczyńską. Wszystko to działo się z powodu gminnego konkursu plastycznego. Dumny byłem ogromnie, bo i moja skromna krasnoludkowa osoba została zaproszona wraz z naszą kochaną panią, na to wyjątkowe posiedzenie jury. Atmosfera była bardzo radosna, a żartom nie było końca. Prace uczniów  ze szkół  naszej gminy wprawiły nas w doskonały humor. Ale te dzieciaki mają pomysły!

Już niedługo uroczyste rozstrzygnięcie i wtedy opowiem Wam więcej! Na spotkaniu była jeszcze jedna tajemnicza postać-prawdziwa Mata Hari, która zrobiła nam wyjątkowe zdjęcia. Nawet ja ładnie wyglądam, a nasza pani to wręcz modelka…Mata Hari???No nie, nie szpiegowała, ale na razie nie chce się ujawniać. Ciekawe dlaczego???

Z wiosennymi pozdrowieniami,

Zaskórniaczek

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach