Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
Talenty matematyczne i bankowe procentują

Talenty matematyczne i bankowe procentują

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
Warszawa 29.12.2013

W dniu 9 grudnia 2013 roku w budynku Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zakliczynie, już po raz czwarty, odbył się konkurs OMNIBUS SKOK „Jaworzno” zorganizowany przez Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo – Kredytową.

Konkurs miał charakter międzyszkolny. Konkurencja była bardzo duża, bowiem do konkursu przystąpiło ogółem 120 uczniów Uczniowie klas od I-III mieli za zadanie ułożyć wiersze (rymowanki)  w treści których należało użyć słów związanych z finansami. W tej grupie wiekowej za zajęcie 5 miejsca nagrodę otrzymała uczennica klasy II - Weronika Chwistek. Uczniowie naszej szkoły zostali wyróżnieni, gdyż mile zaskoczyli pracowników SKOK swoimi talentami. Młodzież naszej szkoły wykazała się ogromną wiedzą na temat bankowości oraz umiejętnościami matematycznymi: I miejsce zdobyła  Gabriela ŁyszczarzII miejsce : – Klaudia Kuśnierz, III miejsce :  – Monika Kurczab, V miejsce: – Paweł Oleksyk,  VI miejsce:  – Gabriela Krzyżak. Nagrodzeni uczniowie otrzymali tablety, radiomagnetofony, drukarki, MP3 itp.

Laureatom gratulujemy osiągniętego sukcesu!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Jestem superkonsumentem i swoje prawa znam!

19.11.2019
W ramach edukacji ekonomicznej, która jest jednym z priorytetowych zadań MEN na obecny rok szkolny, w klasie IV b przeprowadzono lekcję wychowawczą pt „Reklamacji nie udziela się... ?”. Podczas zajęć wyjaśniono i przedyskutowano takie pojęcia jak konsument, zakupy, reklama, reklamacja, oszczędzanie, sortowanie śmieci, dbanie o ekologię itp. Kwestie wydawało by się proste, a jednak zupełnie nowe dla niektórych czwartoklasistów.
Więcej Jestem superkonsumentem i swoje prawa znam!

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania