Powrót do BlogowiSKO Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Lubczy
TALENTY AKTORSKIE NASZYCH SKO-wiczów na gminnych obchodach Święta Niepodległości

TALENTY AKTORSKIE NASZYCH SKO-wiczów na gminnych obchodach Święta Niepodległości

Warszawa 27.11.2016

Występy naszych uczniów w Wodzisławiu na obchodach Święta Niepodległości wzbudziły zachwyt zgromadzonej w świetlicy publiczności.

Koło Teatralne oraz Koło Taneczne działające przy SSP w Lubczy wzięli udział w gminnych obchodach Święta Niepodległości w Wodzisławiu w dniu 11 listopada 2016r.

Uczniowie  przedstawili wzruszającą inscenizację pt. „ Pisk Białego Orła”. Inscenizacja teatralna oraz choreografia zespołu tanecznego dostarczyły publiczności lokalnej zgromadzonej w sali remizy strażackiej w Wodzisławiu wielu przeżyć i emocji.  Widzowie ocierali łzy cieknące po policzkach. Nasi wspaniali aktorzy trafili do serc publiczności, poprzez wspaniałe wcielenie się w odgrywaną postać.

Aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz słodyczami od Pani Wójt Gminy w Wodzisławiu. Wielką nagrodą dla aktorów były też gratulacje od Pani Wójt Bożeny Szczypiór.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejskie Dni Kodowania

23.10.2019
W dniach 5-20 października trwały Europejskie Dni Kodowania. Pamiętaliśmy o nich i wykonaliśmy pracę związane z odpowiednim kodowaniem.
Więcej Europejskie Dni Kodowania

Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”

23.10.2019
Matematyka „królowa nauk” kojarzy się uczniom z trudnymi i żmudnymi działaniami, złożonymi zadaniami tekstowymi. Aby ocieplić wizerunek tej pięknej, ale przez wielu znienawidzonej nauki, SKO-wicze klas Vb i VII wzięli udział w projekcie, którego celem było pokazanie piękna oraz interesujących własności nietypowych liczb.
Więcej Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”