Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Talent ekologiczny...

Talent ekologiczny...

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 16.04.2014

...rozkwita na wiosnę!

Nakrętki, makulatura, karma dla zwierząt to wszystko zbierają moje dzieciaki przez cały rok. Myślałem, że to koniec.... gdy pewnego dnia pod naszą szkołę podjęchał piękny, zielony samochód. Zastukało, zabrzęczało i zobaczyłem ogromne, żelazne potwory. Już chciałem biec po Radę SKO, gdy zobaczyłem, że to rodzice noszą złom do tego zielonego samochodu. To się nazywa rozwijanie talentów ekologicznych. Nazbieraliśmy, sprzedaliśmy, a za zarobione pieniądze kupiliśmy drzewka i krzewy do naszego ogrodu. Razem z klasą V pomagałem Pani Monice zasadzić je przed szkołą. Zrobilo się jeszcze piękniej i wiosenniej, bo rozkwitają kwiaty i nasze talenty ekologiczne.

A co robi nasza pani? Widziałem jak ostatnio coś sprawdzała w pokoju nauczycielskim. Myślałem, że to sprawdziany z matematyki. Okazało się, że to finałowe prace z turnieju matematycznego. Już niedługo dowiemy się kto zwyciężył. Czekam z niecierpliwością.

Zaskórniaczek

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach