Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
TALENT DO ZBIERANIA

TALENT DO ZBIERANIA

Warszawa 19.04.2015

Zakończyliśmy zbiórkę butelek w ramach akcji „Drzewko za butelkę”

W dniu 17.04.2015r. zakończyliśmy akcję „Drzewko za butelkę”. Zebraliśmy 68493butelki, tj. o 19616 sztuk więcej niż w ubiegłym roku. W klasyfikacji grupowej liderem jest klasa 6b, która zebrała 28050 butelek, zaś w klasyfikacji indywidualnej Kacper Grelowski z klasy 6b, który sam zebrał aż 13300 sztuk butelek. Kolejne miejsca zajęli: Łukasz Kopiński z klasy 2a- 11077 butelek, Patrycja Madejska z klasy 6b-9000 butelek i Bartosz Grzywacz z klasy 6b-3060 butelek. Ich wyniki są naprawdę imponujące, a inwencja w pozyskiwaniu butelek godna najwyższej pochwały. Serdecznie gratuluję laureatom i dziękuję wszystkim uczestnikom akcji: uczniom, ich rodzicom i pracownikom szkoły. Dzięki takim działaniom przyroda wokół nas staje się piękniejsza.

                                                                                                                       Anna Szczęsna

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Choć są jeszcze bardzo mali, już książeczkę SKO otrzymali

15.10.2019
14 października w piękny, słoneczny, jesienny dzień w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych. Pierwszoklasiści swoje talenty muzyczne i aktorskie zaprezentowali podczas odpowiednio przygotowanego na ten dzień montażu słowno – muzycznego.
Więcej Choć są jeszcze bardzo mali,  już książeczkę SKO  otrzymali

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „