Powrót do BlogowiSKO Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Talent do oszczędzania mamy ...

Talent do oszczędzania mamy ...

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Warszawa 30.03.2016

i na jego temat wiedzę zgłębiać zamiar mamy.

Inwestowanie w wiedzę to inwestowanie w przyszłość naszych podpiecznych. Mimo, że eskaowiczom tematy związane z pieniędzmi nie są obce, to warto je rozszerzać i przedstawiać w coraz to inny, ciekawszy sposób. W tym celu, ze środków własnych SKO zakupiono książkę Grzegorza Kasdepke pt. "Zaskórniaki i inne dziwadła z krainy portfela. Poprzez zabawne historyjki, opowiastki z ekonomią w tle, autor wyjaśnia wiele trudnych pojęć ekonomicznych. Co prawda wkrótce edycja tego konkursu sie kończy, ale my nie kończymy z oszczędzaniem. Przygotowujemy się powolutku do kolejnej edycji. Będzie się działo.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

„Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

21.11.2019
20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku mija dokładnie 30 lat od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych.
Więcej „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach