Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Stanisława Kostki w Trzebosi
Taki duży, taki mały ... może artystą być

Taki duży, taki mały ... może artystą być

Warszawa 31.05.2017

Występy Kabaretu "Powrót Do Młodości" i dzieci w Świetlicy GOKiC w Kątach Rakszawskich

W zorganizowanym 26 maja w Świetlicy GOKiC w Kątach Rakszawskich spotkaniu środowiskowym z okazji Dnia Matki zaprezentowali się i mali , i duzi artyści związani z naszą szkołą.

Dzieci uczciły ten szczególny dzień wierszami i piosenkami przygotowanymi pod okiem instruktorki GOKiC w Kątach Rakszawskich p. Jadwigi Dołęgi. Natomiast prowadzony przez p. Beatę Dzwonnik  Kabaret "Powrót Do Młodości" (w tym sezonie wspierany finansowo  przez Fundację "Van Pur" w Rakszawie) licznie zgromadzoną publiczność skutecznie zabawiał baśniowo-współczesnymi skeczami, udowadniając równocześnie, że na spełnianie scenicznych marzeń nigdy nie jest za późno.

Miłym akcentem uroczystości było także poznanie pasji lokalnych twórców - Grażyny Figieli, Zofii Dołęgi, Moniki Figieli oraz Barbary Miazgi, oraz poczęstunek  przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich z Rakszawy Mościny.

Ten piątkowy wieczór był doskonałą kontynuacją rozpoczętej wiosną 2015 roku współpracy na rzecz lokalnego środowiska między naszą szkołą, a GOKiC w Rakszawie oraz KGW, za co bardzo dziękujemy organizatorom :)

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki