Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej
TAJEMNICA WESOŁEGO MIASTECZKA

TAJEMNICA WESOŁEGO MIASTECZKA

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej
Warszawa 26.09.2016

TEATR INTERNETOWY

     ,,Tajemnica Wesołego Miasteczka" to teatr, jaki obejrzała nasza najmłodsza widownia. Dwa wesołe Misie Pysie przeżywały wiele niezwykłych przygód, poznały wielu nowych przyjaciół, a wesołe miasteczko odkryło przed nimi swoje tajemnice. Bajkowy, barwny i wesoły spektakl realizowany był w rzadkiej technice pacynek. 

 

„Tajemnica Wesołego Miasteczka” to propozycja dla młodszej widowni. >br/>
Dwa wesołe Misie Ptysie przeżyją wiele niezwykłych przygód, poznają wielu nowych przyjaciół, a Wesołe Miasteczko odkryje przed nimi swoje tajemnice. 

Bajkowy, barwny i wesoły spektakl realizowany jest w rzadkiej technice pacynek. Na widownię czeka na scenie wiele niespodzianek, intrygi, gonitwy i prawdziwe czary. 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

„Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

21.11.2019
20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku mija dokładnie 30 lat od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych.
Więcej „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach