Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
„Szukając inspiracji…”

„Szukając inspiracji…”

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
Warszawa 16.03.2014

Członkowie SKO mają możliwość uczestnictwa w comiesięcznych spotkaniach z ciekawymi osobowościami, które dzielą się swoimi pasjami, zainteresowaniami i co najważniejsze swoimi doświadczeniami w różnych dziedzinach życia.

Pierwsze spotkanie odbyło się 7 marca, a naszym gościem był Pan Wiktor Chrzanowski – pasjonat fotografii, który opowiedział o swojej pracy, pasji, podróżach.  Uczniowie mieli doskonałą możliwość obejrzeć profesjonalny aparat, poznać jego budowę i zasady działania. Poprzez prezentację zjawiskowych zdjęć nasz gość zdradził kilka technik wykonywania zdjęć krajobrazów oraz zdjęć studyjnych.

Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się, że podstawą pracy fotografa jest nie tylko talent, ale także ciężka praca, duża cierpliwość i wytrwałość. Nasz gość zwrócił uwagę na to, iż fotografia jest obecnie powszechna i oczywiście nie musi być za każdym razem sztuką wysokich lotów, najważniejsze by pozwalała nam zachować wspomnienia. Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas oraz przekazaną cenną wiedzę. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki