Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Radłowie
„Szafranowe Dzieci”

„Szafranowe Dzieci”

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Radłowie
Warszawa 19.04.2016

Powitanie wiosny i okazja do spotkania ludzi, którym los brzeźnickich szafranów leży na sercu

Podsumowanie przedsięwzięcia w dniu 22 marca przygotowane przez Samorząd Uczniowski, było oficjalnym powitaniem wiosny i okazją do spotkania ludzi, którym los brzeźnickich szafranów leży na sercu. Był to czas na barwne zaprezentowanie i podsumowanie prac, rozstrzygnięcie konkursów, czas radości, muzyki i tańca, ale także refleksji nad przyszłością Szafranówki. Były dyplomy i nagrody dla zwycięzców konkursów, podziękowania dla osób i firm wspierających dzieło Szafranowych dzieci, a także życzenia świąteczne dla wszystkich obecnych i ich rodzin. W trakcie uroczystości, uczniowie z Samorządu Uczniowskiego zwrócili się z apelem do Włodarzy Miasta o objęcie ochroną stanowiska brzeźnickich krokusów i wyrazili pragnienie, aby ten piękny gatunek stał się symbolem troski mieszkańców o środowisko naturalne.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Podręczniki dla Afryki

05.12.2021
Wraz z fundacją Dzieci Afryki ruszamy z pierwszą edycją akcji "Podręczniki za grosiki" dedykowanej dwóm szkołą podstawowym: Szkole im. Ryszarda Kalicińskiego w Bundoli oraz Szkole św. Elżbiety w Kiruddu.
Więcej Podręczniki dla Afryki

Zbieramy baterie

05.12.2021
Nasze szkoła rozpoczyna zbiórkę baterii oraz telefonów komórkowych. Zachęcamy uczniów do oddawania zużytych baterii i telefonów. Nie kosztuje nas to wiele wysiłku, a możemy w ten sposób oszczędzić zasoby naturalne i chronić środowisko.
Więcej Zbieramy baterie

Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia

05.12.2021
W dniach 31.10 – 1.11.2021 nasi uczniowie kwestowali przy kościele św. Andrzeja Boboli w Miliczu, włączając się, jak co roku, w akcję „Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia”.
Więcej Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia