Powrót do BlogowiSKO Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Lubczy
Sylwia laureatką quizu

Sylwia laureatką quizu

Warszawa 02.03.2016

Znamy laureatkę quizu -" Co warto wiedzieć o oszczędzaniu"

Uczniowie klasy VI brali udział w quizie pod tytułem: " Co warto wiedzieć o oszczędzaniu".  Odpowiadając na pytania w nim zawarte musieli wykazać się wiedzą, umiejętnościami i wiadomościami, aby odpowiedzieć między innymi na pytania: - czym jest depozyt bankowy - co to jest lokata terminowa - czym jest stopa procentowa, - w jaki sposób inflacja w gospodarce wpływa na wartość oszczędności. - co sprawia kapitalizacja odsetek, i wiele innych. Z tymi pytaniami bardzo dobrze poradziła sobie uczennica klasy VI Sylwia Fiuk, która została laureatką quizu. Za zwycięstwo w quizie otrzymała nagrodę ufundowaną przez Szkolną Kasę Oszczędności. Gratulujemy Sylwii zwycięstwa i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych w naszej szkole w ramach działalności SKO. 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

„BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

21.11.2019
Drugiego września rozpoczął się nowy rok szkolny. W związku z tym, w trosce o bezpieczeństwo naszych dzieci do szkoły zaprosiliśmy przedstawicieli policji, którzy przeprowadzili spotkanie na temat „Bezpieczna droga do szkoły”.
Więcej „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”