Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa w Bujałach
Świętujemy Dzień Kobiet

Świętujemy Dzień Kobiet

Wpis dodany przez szkołę Publiczna Szkoła Podstawowa w Bujałach
Warszawa 27.03.2017

Z wizytą w banku ...

W dniu 8 marca uczniowie Szkoły Podstawowej w Bujałach wybrali się ze szkolnym opiekunem SKO- Anitą Szustak na wycieczkę do banku PBS w Jabłonnie Lackiej, z którym współpracujemy w ramach projektu TalentowiskoSKO . Wyjście było bardzo ciekawe, dowiedzieliśmy się wielu rzeczy na temat funkcjonowania banku oraz działania bankomatu , zobaczyliśmy, jak obsługiwani są klienci, przyjrzeliśmy się pracy kasjerów. Bardzo miło przywitała nas Pani Małgorzata Nowak oraz pozostali pracownicy banku. Pani Małgosia dała nam ciekawą lekcję na temat oszczędzania, zabezpieczania pieniędzy i ich przeliczania.  Na koniec spotkania w banku każde dziecko dostało od Pani Małgosi  słodki upominek a każda Pani pracująca w banku  otrzymała od „młodych panów” z okazji Dnia Święta Kobiet pięknego tulipana. Dziękujemy !!!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania