Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Święto pieczonego ziemniaka

Święto pieczonego ziemniaka

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 18.11.2013

Integracja na całego!

To miał być wyjątkowy dzień! Przygotowywaliśmy się od tygodni, by jak najlepiej wypaść. Święto pieczonego ziemniaka w naszej szkole, to od wielu lat wspaniałe spotkanie integracyjne. Dzięki zaproszonym gościom było niezapomniane. Po raz pierwszy w naszej szkole gościliśmy członków Stowarzyszenia "Ósmy kolor tęczy", które tworzą rodziny dzieci niepełnosprawnych z Radzynia Podlaskiego. Przyjechała również pani kierownik Zespołu Administracji Szkół w Wohyniu- Agnieszka Buch oraz pracownik Banku Spółdzielczego w Wohyniu pan Mariusz Zgrajka. Pani dyrektor naszej szkoły Urszula Kubaczyńska powitała serdecznie wszystkich zebranych, a szczególnie prezesa stowarzyszenia pana Wiesława Trykacza i jego "wielką rodzinę". Potem władzę przejęła Rada SKO i ja-Zaskórniaczek. Śmiechu było co niemiara!

Były wspólne gry, zabawy, łamigłówki i piosenki. Bawili się wszyscy: dzieci i dorośli. Na zakończenie tej części spotkania pracownik Banku Spódzielczego pan Mariusz Zgrajka wręczył upominki od banku i naszego SKO dla wszystkich naszych małych gości z Radzynia. Potem było ogromne ognisko, kiełbaski, pieczone ziemniaki, a nawet frytki! Nie zabrakło również wspólnych pląsów w szkole na dyskotece. Takiej atmosfery jeszcze nie było i nikt nie podpierał ściany. Jedyny problem był taki- przy jakim przeboju teraz tańczymy?!

Czas szybko minął. Szkoda było się rozstawać, ale już dziś Wam powiem, że niedługo  spotkamy się z Ósmym kolorem Tęczy!

Zaskórniaczek

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach