Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Króla Jana III Sobieskiego w Rybczewicach Drugich
Święto Pieczonego Ziemniaka

Święto Pieczonego Ziemniaka

Warszawa 13.10.2019

Ziemniaki ....

„W naszej szkole impreza nie byle jaka,

bo obchodzimy Święto Pieczonego Ziemniaka”

Tradycyjnie we wrześniu w naszej szkole obchodzimy Święto Pieczonego Ziemniaka. W tym roku 17 września wychowawcy klas I-III po raz kolejny zorganizowali imprezę „z ziemniakiem w roli głównej”. Rozpoczęliśmy od konkurencji sportowych. Sadzenie i zbieranie ziemniaków, slalom z ziemniakiem na łyżce to tylko niektóre ze sportowych zadań. Nieważne, która drużyna zdobyła najwięcej punktów. Nawet przegrana nie zepsuła uczestnikom wyśmienitych humorów. Drużyny z klas III rywalizowały ze sobą w piłce nożnej. Na boisku panowała gorąca atmosfera sportowej rywalizacji. Nie liczył się wynik, w tym dniu najważniejsza była dobra zabawa.

A potem przyszedł czas na ognisko oraz pieczenia kiełbasek, chleba i ziemniaków. Tego dnia wszystko smakowało wyjątkowo.

Wspólnie spędzony czas przyniósł wszystkim wiele radości i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Tak uczciliśmy pożegnanie lata.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki