Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Czesława Sadłowskiego
Święto Odzyskania Niepodległości.

Święto Odzyskania Niepodległości.

Warszawa 06.12.2018

11 Listopada

W dniu 9.11.2018r. 112 uczniów naszej szkoły zgromadziło się, aby wspólnie odśpiewać Hymn Polski "Mazurek Dąbrowskiego " (o godz. 11.11) . Nasza szkoła włączyła się w akcję MEN oraz rady Dzieci
i Młodzieży przy MEN "REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ" . Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny "Dziękuję , Polsko". Uczniowie kl. VII i V pod opieką p. Daniela Sobani wystąpili w dniu wczorajszym                    z przepięknym programem artystycznym upamiętniającym 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania