Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Święto Mamy

Święto Mamy

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 28.05.2014

Uroczysta akademia

Kłania się nisko Wasz ulubiony krasnoludek Zaskórniaczek!

Chciałbym dzisiaj pozdrowić wszystkie Mamy, bo ich święto mamy!!! Specjalnie na ten wyjątkowy dzień nasi najmłodsi uczniowie przygotowali uroczystą akademię. Na początku wystąpiły moje ulubione „słodziaki” z zespołu przedszkolnego. Zatańczyły, zaśpiewały,  uśmiechnęły się zawadiacko, aż się łezka w oku  zakręciła! Potem swoje popisowe umiejętności prezentowali uczniowie z klasy II i III, a przecież to urodzeni artyści, więc było na co popatrzeć. Wspaniały układ choreograficzny, piosenka „Dla mamy” oraz niesamowity występ kabaretowy dopełnił ich pokaz. Klasa II zaprezentowała inscenizacje do wiersza „Dwie mamy”, a puenta rozbawiła wszystkie zebrane mamy. Potem zadebiutowali na naszej szkolnej scenie chłopcy z klasy III w brawurowym występie kabaretowym „Wywiadówka”.  Objawiły się nam nowe talenty aktorskie!!! Klasa 0 i I również przygotowały się na ten dzień i uczciły go piosenkami, wierszami, tańcem. Byłem bardzo szczęśliwy, że mogliśmy gościć nasze mamy. Dziękuję  Pani Annie Bobruk, Pani Grażynie Romanowskiej, Pani Dorocie Zieńczuk i Pani Barbarze Samociuk, że przygotowały swoje grupy i klasy na ten wyjątkowy dzień!

100 lat!!! 100 lat!!! Niech, żyją, żyją nam!!!    

 

Zaskórniaczek

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

Zdrowo jem, więcej wiem - sukces

18.10.2020
Uczniowie klas I-II ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach - Ligota Woźnicka, uczęszczający na zajęcia świetlicowe, brali udział w projekcie "Zdrowo jem, więcej wiem", który jest objęty honorowym patronatem Pierwszej Damy, Agaty Kornahauser-Dudy.
Więcej Zdrowo jem, więcej wiem -  sukces