Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkolno-Przedszkolny w Laskowej
ŚWIĘTO DRZEWA W NASZEJ SZKOLE

ŚWIĘTO DRZEWA W NASZEJ SZKOLE

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkolno-Przedszkolny w Laskowej
Warszawa 03.11.2013

22 października w naszej szkole ...

22 października w naszej szkole obchodziliśmy Święto Drzewa, w którym uczestniczyli uczniowie klas czwartych, którzy są również członkami SKO. Z tej okazji w szkolnym ogródku posadzono  kilka gatunków drzew. Honorowym gościem był Pan  leśniczy .   Po godzinie ciężkiej pracy  ogród  szkolny wzbogacił się w jodłę, buka, sosnę, brzozę i inne wspaniałe okazy, które choć jeszcze małe cieszą oko wszystkich bywalców ogrodu. Spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem zrobionym na tle posadzonych drzewek. Była to dla wszystkich  wspaniała i bardzo ciekawa lekcja przyrody i ekologii. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania