Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
Święto Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
Warszawa 10.02.2014

Dzień Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją Szkoły Podstawowej w Siemiechowie. Jest to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

W dniu 28 stycznia w Domu Kultury w Siemiechowie, w pięknie udekorowanej sali uczniowie klas I - III przedstawili program artystyczny . Wnuczęta recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Na zakończenie części artystycznej  dzieci obdarowały swoich ukochanych  upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Wszyscy goście zostali zaproszeni na pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców, podczas którego był czas na wspólne rozmowy i wspomnienia. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci poprzez wiersz, piosenkę  mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom  swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Bardzo cieszymy się z licznego przybycia ukochanych gości i gratulujemy Im wspaniałych wnuków!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Stop przemocy

14.06.2021
W dniach 4 -7 maja 2021r. w naszej szkole miała miejsce akcja profilaktyczna „Stop przemocy w świecie wirtualnym i realnym”.
Więcej Stop przemocy

Góra Grosza

12.06.2021
Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.
Więcej Góra Grosza