Powrót do BlogowiSKO Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia obchodzimy, bo ...

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia obchodzimy, bo ...

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Warszawa 03.10.2016

pieniążki mnożyć lubimy.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia rozpoczęliśmy od apelu. Następnie rozwiązywaliśmy różne zagadki związane mnożeniem, w parach uzupełnialiśmy kolumny działań, ustalaliśmy wyniki działań podawanych przez nauczyciela. Graliśmy całą grupą w grę karciana "Ja mam.. kto ma?" ( zaczerpnięte ze strony wczesnoszkolni.). Po tych wszystkich ćwiczeniach i zabawach każdy rozwiązywał indywidualnie przykłady umieszczone na stronie akcji ŚDTM. Graliśmy w grę "Mnożenie z kartami". Nasz Światowy Dzień Tabliczki Mnożenie trwał 3 godziny i zakończył się wręczeniem certyfikatów i plakietek wszystkim Ekspertom Tabliczki Mnożenia.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Bankowcy dla Edukacji

02.06.2020
W ramach projektu Bankowcy dla Edukacji zapraszamy naszych uczniów i nauczycieli do uczestnictwa w cyklu aktywności on-line.
Więcej Bankowcy dla Edukacji

Konkurs „Łamigłówki z BAKCYLEM”

02.06.2020
Z okazji Dnia Dziecka zachęcamy do udziału w konkursie w ramach wydarzenia: #1czerwcazWIB Zapraszamy uczniów w dwóch grupach wiekowych: – klasy III-V – klasy VI-VIII
Więcej Konkurs „Łamigłówki z BAKCYLEM”

Konkurs z okazji Dnia Dziecka

02.06.2020
Kto jest kim? Może uczniowie nie zdają sobie z tego sprawy, ale nas nauczycieli też ciągnęło kiedyś do zabawy. Mieliśmy lalki, klocki i samochodziki, a na podwórku zbieraliśmy kolorowe kamyki.
Więcej Konkurs z okazji Dnia Dziecka

Dzień Matki w naszej szkole

02.06.2020
Mimo, że szkoły świecą pustkami, nadal pracujemy wytrwale i systematycznie. Pamiętamy też o świętach i ważnych uroczystościach.
Więcej Dzień Matki w naszej szkole