Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaryszowie
Światowy Dzień Oszczędzania obchodzimy...

Światowy Dzień Oszczędzania obchodzimy...

Wpis dodany przez szkołę Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaryszowie
Warszawa 02.11.2019

z innymi członkami SKO się bawimy.

30.10.2019 w szkole w Jaryszowie obchodziliśmy Światowy Dzień Oszczędzania.  Z tej okazji przyjechali do nas członkowie SKO ze szkoły w Sieroniowicach.Podczas spotkania dzieci brały udział w zabawach integracyjnych oraz innych atrakcjach przygotowanych przez opiekunów SKO. Dzieci oglądały prezentację o pieniądzach, słuchały opowiadań o oszczędzaniu oraz rozwiązywały zagadki. Był również poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców z Jaryszowa. Spotkanie zakończyło się wręczeniem nagród w Międzyszkolnym konkursie SKO oraz oglądaniem wystawy prac konkursowych.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

„Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

21.11.2019
20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku mija dokładnie 30 lat od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych.
Więcej „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach