Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Świąteczne niespodzianki dla Banku Spółdzielczego

Świąteczne niespodzianki dla Banku Spółdzielczego

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 21.12.2013

Konkurs literacki i plastyczny

Dzięki członkom SKO świąteczny nastrój w naszej szkole panował cały grudzień.  Akcje charytatywne, konkursy, życzenia, a w roli głównej oczywiście Bank Spółdzielczy!

Najmłodsi przygotowali plastyczną niespodziankę, a starsi  literacką. Jury pod kierunkiem Pani  Dyrektor wybrało 12 najlepszych prac. Wyróżnione pomysły mogliśmy oglądać na świątecznej wystawie.  Na zwycięzców czekała jeszcze jedna niezwykła nagroda- wyjazd do Banku Spółdzielczego w Wohyniu.  Musiałem z nimi pojechać.

W drzwiach powitał nas sam Pan Dyrektor Marcin Sarnowski i zaprosił do środka. Przyszli wszyscy pracownicy banku. Dzieciaki zaśpiewały kolędę, a Weronika z Rady SKO odczytała życzenia od społeczności szkolnej dla wszystkich pracowników banku.

Bardzo onieśmieleni przekazaliśmy przygotowane prace konkursowe, a najmłodsi wręczyli świąteczne stroiki. Pan Dyrektor, wyraźnie wzruszony, zaprosił nas do wspólnego zdjęcia przy choince. Ja też nieśmiało przycupnąłem na ramieniu Mateusza. Ale pamiątka!

Ale to nie koniec!!!! Pan Dyrektor poczęstował wszystkie dzieciaki pysznymi słodkościami. Myślałem, że zostaniemy do wieczora, tak smakowały przysmaki. Musieliśmy jednak wracać do szkoły.

Pięknie podziękowaliśmy, pożegnaliśmy się i zaprosiliśmy Pana Dyrektora na wyjątkowe spotkanie. Ale o tym dopiero w styczniu.

Fajnie było!  SKO i Bank Spółdzielczy to świetna przygoda!

Pozdrawiam już świątecznie,

Zaskórniaczek!

 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach