Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
SUPERDZIECIAK

SUPERDZIECIAK

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
Warszawa 24.02.2018

III edycja konkursu SUPERDZIECIAK

13 lutego odbyła się w naszej szkole III edycja konkursu Superdzieciak. Oczywiście inicjatorem i organizatorem tej imprezy jest nasza Szkolna Kasa Oszczędności. Trzecia edycja konkursu była wyjątkowa, ponieważ podniesiona do rangi gminnej. Tym razem gościliśmy też uczniów ze SP w  Kamionie i SP w Janowie, którzy również zaprezentowali nam swoje talenty. Widownia świetnie bawiła się oglądając pokazy kabaretowe, taneczne, a także słuchając popisów wokalnych. W tym roku gościem specjalnym była popularna wokalistka i kompozytorka Ania Dąborwska. W tej roli doskonale sprawdziła się p. M. Gmurek - Superrodzic. Nikt się nie nudził również dzięki konferansjerom - p. Barbara Sieczkowska i p. Leszek Borkowski, którzy zadbali o fantastyczną atmosferę jaka panowała w czasie całej imprezy.

W czasie gdy komisja (w składzie: wiceprezes BS w Sochaczewie p. A. Jaworski, dyrektor BS w Młodzieszynie p. R. Zielkowska, Wójt Gminy Młodzieszyn p. M. Pietrzyk oraz dyrektorzy szkół z naszej gminy) obradowała (a miała trudny orzech do zgryzienia) nad wyborem Superdzieciaka, czas wypełnił występ gimnazjalnego kabaretu "Król i wieśniak".

Ostatecznie Superdzieciakiem 2018 wybranym przez jury została Julia Brzezińska prezentująca utwór "Count on me" Bruno Marsa ze szkoły w Kamionie. Superdzieciakiem publiczności została Karolina Chudzyńska. Nagrodą główną były statuetki i piękne medale, które otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu. Sponsorami nagród był BS w Sochaczewie i Rada Rodziców naszej szkoły. Warto się odważyć, przełamać tremę, aby doświadczyć uznania widzów nawet tych szkolnych.

Wszyscy zaprezentowaliście się wspaniale - wielkie brawa!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Najlepsi w kraju!!!

18.11.2020
W VII edycji konkursu organizowanego przez Grupę BPS w ramach programu edukacyjnego TALENTOWISKO "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym" nasza szkoła zajęła I miejsce.
Więcej Najlepsi w kraju!!!

Konkurs SKO

18.11.2020
Szkolna Kasa Oszczędności w naszej szkole pod nazwą "Grosik" zachęca wszystkich do wymyślenia logo SKO.
Więcej Konkurs SKO