Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Łękach Dolnych
Super konkurs dla uczniów!

Super konkurs dla uczniów!

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Łękach Dolnych
Warszawa 29.04.2016

Nowy pasjonujący konkurs "Fundusze Europejskie - Zaprojektuj swoją przyszłość!"

Wzięliśmy udział w nowym pasjonującym konkursie Fundusze Europejskie - Zaprojektuj swoją przyszłość! Skierowany był do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa podkarpackiego.

Biorąc udział w konkursie przekonaliśmy się, że temat Funduszy Europejskich może być ciekawą przygodą, która pozwoliła Nam na nowo odkryć województwo podkarpackie przez pryzmat projektów unijnych. Przy okazji  mamy szansę wygrać wspaniałe nagrody: konsole do gry Xbox One, tablet Samsung Galaxy, telefon Huawei i wiele innych niespodzianek. Wśród nagród specjalnych jest wycieczka do Brukseli na zaproszenie Tomasza Poręby posła do Paramentu Europejskiego, wizyta drużyny siatkarzy Asseco Resovia w ńaszej szkole oraz warsztaty ze znanymi artystami: rysowniczką komiksów, twórcą gier i dźwiękowcem gwiazd.

Zadania konkursowe były proste:

  • Dla uczniów szkół podstawowych - narysuj komiks o Funduszach Europejskich
  • Dla uczniów szkół gimnazjalnych - napisz tekst piosenki o Funduszach Europejskich

Gotowe prace konkursowe wraz z wypełnionymi i podpisanymi formularzami zgłoszeniowymi przesłaliśmy na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, Departament Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym,  z dopiskiem: „Fundusze Europejskie – Zaprojektuj swoją przyszłość.”

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ŻYCZYMY POWODZENIA!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki