Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
Super Dzieciak

Super Dzieciak

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
Warszawa 25.03.2017

TalentowiSKO w Młodzieszynie

23 marca odbyła się w naszej szkole II edycja konkursu Super Dzieciak. Inicjatorem i organizatorem konkursu była Szkolna Kasa Oszczędności. Nasi uczniowie również i w tym roku nas nie zawiedli. Znów na szkolnym korytarzu zabrzmiały znane polskie i zagraniczne przeboje. Podobnie jak w ubiegłym roku nie zabrakło sporej dawki humoru. Zobaczyliśmy, że nasi uczniowie świetnie naśladują komików znanych z kabaretów np. Kabaretu Moralnego Niepokoju czy Mariolkę z repertuaru kabaretu Paranienormalni. Nie obyło się też bez popisów tanecznych i gry na instrumencie. Po prawie dwugodzinnej fantastycznej zabawie jury w składzie: dyrektor p. M. Malczewska, dyrektor BS w Młodzieszynie p. R. Zielkowska, p. K. Jasińska, wicedyrektor p. J. Bednarek wyłoniło Super Dzieciaka 2017, którym została Karolina Chudzyńska. Również publiczność stanęła na wysokości zadania i swoimi gromkimi brawami oraz okrzykami wybrała Super Dzieciaka Publiczności - Kacpra Pisarka. Zwycięzcy otrzymali piękne statuetki.

Warto się odważyć, przełamać tremę, aby doświadczyć frajdy jaką jest uznanie widzów, nawet tych szkolnych. Kto wie, może to właśnie tu i teraz uchylają się pierwsze drzwi do artystycznej kariery naszych uczniów. 

Cała uroczystość odbyła się w superklimacie, o który zadbali prowadzący p. B. Sieczkowska i p. L. Borkowski. Gośćmi specjalnymi byli: piękna, elegancka i dystyngowana Małgorzata Foremniak, w tej roli p. B. Ciura i jak zawsze niesamowity i nieprzewidywalny Kuba Wojewódzki, w którego rolę wcielił się p. D. Kosiński. Kuba obiacał nam, że nasze show będziemy mogli obejrzeć na antenie programu TVN. Czy dotrzyma obietnicy? Czas pokaże. 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Podziwiamy Wasze talenty, odwagę, zaangażowanie i umiejętność radzenia sobie ze stresem. Zaprezentowaliście się wspaniale - wielkie brawa! 

Do zobaczenia za rok! 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Najlepsi w kraju!!!

18.11.2020
W VII edycji konkursu organizowanego przez Grupę BPS w ramach programu edukacyjnego TALENTOWISKO "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym" nasza szkoła zajęła I miejsce.
Więcej Najlepsi w kraju!!!

Konkurs SKO

18.11.2020
Szkolna Kasa Oszczędności w naszej szkole pod nazwą "Grosik" zachęca wszystkich do wymyślenia logo SKO.
Więcej Konkurs SKO