Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
Super Dzieciak z Młodzieszyna

Super Dzieciak z Młodzieszyna

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
Warszawa 20.03.2016

TalentowiSKO w naszej szkole

Dnia 11 marca 2016 roku w Szkole Podstawowej w Młodzieszynie odbył się casting
„Super Dzieciak”, którego organizatorem było SKO.
W roli prowadzących show świetnie się sprawdzili opiekun SKO, p. Barbara Sieczkowskai p. Leszek Borkowski, którzy zadbali zarówno o uczestników castingu dodając im otuchy i wsparcia, jak i publiczność, która nie czuła nudy i świetnie się bawiła.

Talenty naszych uczniów przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Czegóż to nie można było zobaczyć i usłyszeć podczas występów? Były popisy taneczne, muzyczne, recytatorskie, teatralne oraz sportowe. Nasi uczniowie to świetni aktorzy, którzy być może w przyszłości zaistnieją na scenach prawdziwych teatrów. Usłyszeliśmy wykonania znanych piosenek w aranżacji naszych uczniów. Muzyka to także gra na instrumencie i tu również znalazły się osoby, które zagrały wybrane utwory na gitarze, akordeonie czy keyboardzie. Popisy taneczne to jedne z ulubionych prezentacji naszych uczniów. Niektórzy z nich przygotowali występ indywidualnie, popisując się nie tylko zwinnością i gibkością swojego ciała, ale także wymyśloną przez siebie choreografią. Wszyscy byliśmy zachwyceni występami i nagradzaliśmy je gromkimi brawami.  Jury wyłoniło spośród 20 występów 7 najlepszych. Zobaczymy je w finale konkursu Super Dzieciak, który odbędzie się 17 marca 2016r.

Okazuje się, że nasi uczniowie mają talent nie tylko do oszczędzania pieniędzy, które na pewno pomogą im w rozwoju ich zainteresowań. 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, byliście cudowni!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Nowy konkurs SKO

23.12.2020
W styczniu zachęcam do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt: ,,Najciekawsza skarbonka"
Więcej Nowy konkurs SKO