Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Zachełmnej
Spotkanie z przedstawicielem Banku Spółdzielczego

Spotkanie z przedstawicielem Banku Spółdzielczego

Warszawa 04.10.2022

Najmłodsi uczniowie wzięli udział w spotkaniu z panią Joanną Krowicką, która pracuje w Banku Spółdzielczym w Suchej Beskidzkiej. W spotkaniu wzięli także udział uczniowie klasy siódmej.

Pani opiekun SKO zaprosiła panią Joannę do naszej szkoły, aby przybliżyła nam pracę Banku Spółdzielczego. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy na temat pieniędzy, oszczędzania, funkcjonowania banku. Zachęcała nas także do wzięcia udziału w kolejnej edycji TalentowiSKA. Ponadto najstarsi uczniowie uzyskali informacje o możliwości założenia własnego konta. Powyższe tematy tak zainteresowały dzieci, że pani Joanna musiała odpowiedzieć na sporo nurtujących i dociekliwych pytań. Na podsumowanie wspólnego czasu wszyscy zebrani otrzymali drobne gadżety i upominki. Dziękujemy Banku Spółdzielczemu, a panią Joannę zapraszamy ponownie do naszej małej szkółki!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Zostań Mistrzem Oszczędzania – II etap konkursu za nami

28.11.2022
Do II etapu VII Wojewódzkiego Konkursu Ekonomicznego „Zostań Mistrzem Oszczędzania”, który adresowany był dla uczniów klas V –IV i VII - VIII szkół podstawowych z naszej szkoły przystąpiły dwie drużyny zakwalifikowane po I etapie. Ten etap konkursu realizowany był na terenie naszej szkoły pod opieką nauczyciela pełniącego funkcję opiekuna zespołu, a ich zadaniem było przygotowanie plakatu zachęcającego do oszczędzania w formie grafiki komputerowej zapisanej w formacie jpg lub png.
Więcej Zostań Mistrzem Oszczędzania – II etap konkursu za nami