Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Radłowie
Spotkanie w bibliotece

Spotkanie w bibliotece

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Radłowie
Warszawa 21.10.2016

Nowy sezon spotkań literacko-kulturalnych rozpoczął Miejski Klub Młodych Pasjonatów Książki skupiony przy Bibliotece Publicznej w Radłowie.

. Pierwsze, tegoroczne spotkanie poświęcone było twórczości literackiej Stanisława Lema (1921-2006), w tym analiza i dyskusja nad zbiorem opowiadań „Bajki robotów”. Inauguracyjne spotkanie było też okazją do zwiedzenia wystawy malarstwa krakowskich i śląskich artystów, prezentowanej w bibliotece w ramach Międzyregionalnego Programu „Derby Artystyczne 2016”.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Podręczniki dla Afryki

05.12.2021
Wraz z fundacją Dzieci Afryki ruszamy z pierwszą edycją akcji "Podręczniki za grosiki" dedykowanej dwóm szkołą podstawowym: Szkole im. Ryszarda Kalicińskiego w Bundoli oraz Szkole św. Elżbiety w Kiruddu.
Więcej Podręczniki dla Afryki

Zbieramy baterie

05.12.2021
Nasze szkoła rozpoczyna zbiórkę baterii oraz telefonów komórkowych. Zachęcamy uczniów do oddawania zużytych baterii i telefonów. Nie kosztuje nas to wiele wysiłku, a możemy w ten sposób oszczędzić zasoby naturalne i chronić środowisko.
Więcej Zbieramy baterie

Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia

05.12.2021
W dniach 31.10 – 1.11.2021 nasi uczniowie kwestowali przy kościele św. Andrzeja Boboli w Miliczu, włączając się, jak co roku, w akcję „Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia”.
Więcej Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia