Powrót do BlogowiSKO Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Spotkanie trzech pokoleń...

Spotkanie trzech pokoleń...

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Warszawa 19.12.2014

na jasełkach w naszej szkole.

Zgodnie z naszą wieloletnia tradycją spotkaliśmy się na jasełakch w naszej szkole. W tym roku na wspólne kolędowanie przyszli nie tylko zaproszeni goście, ale również nasi rodzice, rodzeństwo i dziadkowie. Pastorałki i kolędy śpiewały panie z zespołu melodia. Na flecie poprzecznym grała nasza była uczennica Wiktoria. Historia "Narodził się Pan" w wykonaniu naszych dzieci bardzo wszystkim sie podobała. Uczniowie przygotowani do występu przez panią Martynę Dudziec - Paprotę otrzymali gromkie brawa. Na koniec wszyscy zaśpiewaliśmy kolędę "Cicha noc" przy zapalonych stroikch, które otrzymali nasi goście. Było Cudownie. Następnie udalismy się do klasy na spotkanie opłatkowe. Przy stole dzieliliśmy sie opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia. To był cudownie spędzony czas wśród przyjaciół naszej szkoły. Dziekujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tej uroczystości.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejskie Dni Kodowania

23.10.2019
W dniach 5-20 października trwały Europejskie Dni Kodowania. Pamiętaliśmy o nich i wykonaliśmy pracę związane z odpowiednim kodowaniem.
Więcej Europejskie Dni Kodowania

Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”

23.10.2019
Matematyka „królowa nauk” kojarzy się uczniom z trudnymi i żmudnymi działaniami, złożonymi zadaniami tekstowymi. Aby ocieplić wizerunek tej pięknej, ale przez wielu znienawidzonej nauki, SKO-wicze klas Vb i VII wzięli udział w projekcie, którego celem było pokazanie piękna oraz interesujących własności nietypowych liczb.
Więcej Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”