Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
Spotkanie autorskie z Andrzejem Markiem Grabowskim.

Spotkanie autorskie z Andrzejem Markiem Grabowskim.

Warszawa 16.11.2016

Poznajemy ciekawych ludzi.

  9 września 2016 r. na zaproszenie Dyrektora Domu Kultury w Wojsławicach - uczniowie klas I - III - członkowie SKO - mieli przyjemność spotkać się z twórcą popularnych programów telewizyjnych dla dzieci (m.in. Tik-Taka, Ciuchci, Budzika, Wypraw profesora Ciekawskiego), autorem kilkuset piosenek (m.in. Kulfon, co z ciebie wyrośnie?, Witaminki, Bursztynek), autorem książek dla dzieci (m.in. Zając Poziomka, Wojna na drugim brzegu, Mumciuś) oraz współzałożycielem zespołu wokalno-tanecznego Fasolki.

     Pan Andrzej zachęcając do czytania przybliżył dzieciom m.in. historię Kasi i jej małego pieska, będącą fragmentem książki „Instrukcja obsługi pieska Jacusia”.     Wraz z naszym Gościem do Wojsławic przyjechał Kot Budzik, Kulfon, Zając Poziomka i inne postaci z programów pana Grabowskiego. Przy wspólnej zabawie czas szybko minął a na koniec za zaoszczędzone pieniążki można było kupić książkę Gościa i otrzymać jego autograf.

 

 

 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Konkurs SKO

25.03.2019
W dniu 12 marca 2019r. w naszej szkole zorganizowano konkurs wśród uczniów oszczędzających w SKO.
Więcej Konkurs SKO

Jasełka 2018

25.03.2019
W dniu 19 grudnia 2018r. uczniowie naszej szkoły z klas 0-III zaprezentowali niezwykłe widowisko bożonarodzeniowe, które miało na celu podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt.
Więcej Jasełka 2018