Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Radłowie
Śniadanie daje moc!!!

Śniadanie daje moc!!!

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Radłowie
Warszawa 25.11.2016

Po raz trzeci nasza szkoła włączyła się w działania edukacyjne związane z realizacją zadań w ramach programu edukacyjnego „Śniadanie Daje Moc”.

Celem tego programu jest promowanie zasad zdrowego odżywiania i zwiększanie świadomość nt. roli śniadania w diecie dziecka.  

W bieżącym roku szkolnym  w trakcie śniadania uczniowie oraz rodzice zobaczyli inscenizację zatytułowaną „Misja specjalna” oraz  wysłuchali prelekcji dotyczącej zdrowego sposobu odżywiania się, którą wygłosiła pani Katarzyna Bednarska pilęgniarka, absolwentka naszej szkoły.

Dnia 8 listopada uczniowie klas I-III zjedli wspólne śniadanie na sali gimnastycznej. Ten wartościowy posiłek dzieci mogły zjeść dzięki hojności sponsorów (pani J. Żwirska, Piekarnia Strusinianka) i pomocy rodziców. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Podręczniki dla Afryki

05.12.2021
Wraz z fundacją Dzieci Afryki ruszamy z pierwszą edycją akcji "Podręczniki za grosiki" dedykowanej dwóm szkołą podstawowym: Szkole im. Ryszarda Kalicińskiego w Bundoli oraz Szkole św. Elżbiety w Kiruddu.
Więcej Podręczniki dla Afryki

Zbieramy baterie

05.12.2021
Nasze szkoła rozpoczyna zbiórkę baterii oraz telefonów komórkowych. Zachęcamy uczniów do oddawania zużytych baterii i telefonów. Nie kosztuje nas to wiele wysiłku, a możemy w ten sposób oszczędzić zasoby naturalne i chronić środowisko.
Więcej Zbieramy baterie

Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia

05.12.2021
W dniach 31.10 – 1.11.2021 nasi uczniowie kwestowali przy kościele św. Andrzeja Boboli w Miliczu, włączając się, jak co roku, w akcję „Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia”.
Więcej Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia