Powrót do BlogowiSKO Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Ślubujemy...

Ślubujemy...

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Warszawa 31.10.2013

Pasowanie na ucznia.

11 października w naszej szkole miało miejsce szczególne wydarzenie w życiu każdego pierwszoklasisty - Pasowanie na ucznia. Tego dnia w odświętnych strojach zgromadzilismy się na sali gimnastycznej - pierwszoklasiści z rodzicami, zaproszeni goście oraz pracownicy szkoły i uczniowie. "Kandydaci" na uczniów, pod bacznym okiem swojej wychowawczyni pani Martyny Dudziec-Paproty, zaprezentowali całej szkolnej społeczności wiersze i piosenki, grali na instrumentach oraz śpiewali piosenki w językach angielskim i niemieckim. Po występie pierwszaki przystąpili do złożenia ślubowania, a następnie pani dyrektor Beata Hornung pasowała każdego z nich na ucznia. Od dzisiaj mamy nowych uczniów: Pawła Kokoszkę, Iwonkę Zieher,  Aleksandra Lizon,  Natalkę Kalisz, Aleksandra Gryskę i Aleksandra Godulę. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Naszym "nowym" uczniom życzymy sukcesów w nauce i radości ze zdobywania nowych umiejętności.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejskie Dni Kodowania

23.10.2019
W dniach 5-20 października trwały Europejskie Dni Kodowania. Pamiętaliśmy o nich i wykonaliśmy pracę związane z odpowiednim kodowaniem.
Więcej Europejskie Dni Kodowania

Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”

23.10.2019
Matematyka „królowa nauk” kojarzy się uczniom z trudnymi i żmudnymi działaniami, złożonymi zadaniami tekstowymi. Aby ocieplić wizerunek tej pięknej, ale przez wielu znienawidzonej nauki, SKO-wicze klas Vb i VII wzięli udział w projekcie, którego celem było pokazanie piękna oraz interesujących własności nietypowych liczb.
Więcej Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”