Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Krzynowłodze Wielkiej
ŚLUBUJEMY z SKO ! - uroczyste pasowanie na ucznia

ŚLUBUJEMY z SKO ! - uroczyste pasowanie na ucznia

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Krzynowłodze Wielkiej
Warszawa 31.05.2016

ŚLUBUJEMY z SKO ! - uroczyste pasowanie na ucznia

6 października 2015r. odbyło się w naszej szkole ślubowanie pierwszoklasistów. W obecności rodziców, nauczycieli , Prezes Banku Spółdzielczego w Chorzelach oraz uczniów klas starszych pierwszaki starały się udowodnić, że już dużo się nauczyły, są pełne zapału i zasługują na miano ucznia Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Wielkiej.

Popisywały się swoją wiedzą, recytowały i śpiewały. Ich występy oceniali również niezapowiedziani goście: Koszałek Opałek i Biedronek - bohaterowie lektury Marii Konopnickiej " O krasnoludkach i sierotce Marysi". Wszyscy uznali, że klasa 1 zdała egzamin na ucznia śpiewająco.

Po uroczystym ślubowaniu Pani Dyrektor dokonała aktu pasowania. Miłym akcentem były podziękowania rodziców za przygotowaną uroczystość. Były też życzenia i upominki - dla najmłodszych uczniów.

Szczególnym gościem była Pani Aleksandra Wiśnicka , która tradycyjnie wprowadziła klasę pierwszą w grono członków Szkolnej Kasy Oszczędności . Nie obyło się bez upominków od Banku Spółdzielczego w Chorzelach.

DZIĘKUJEMY !

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki