Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. gen. Franciszka Kamińskiego w Maciejowie Starym
SKO w roku szkolnym 2019/2020

SKO w roku szkolnym 2019/2020

Warszawa 18.09.2020

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród.

19 grudnia 2019 r. odbyło się podsumowanie konkursu SKO dla uczniów z klas 0 – VIII na projekt karty płatniczej pt. „Moja karta bankomatowa”. Nagrody zostały ufundowane przez SBP Piaski Oddział Wysokie. Na konkurs wpłynęło 15 prac uczniów z kl.0- VII. Komisja konkursowa po szczegółowej analizie wyłoniła laureatów spośród autorów złożonych prac.
I miejsce - Mateusz kl.I
II miejsce - Oliwia kl.I
III miejsce - Antoni kl.0
Pozostali uczestnicy  : Julita, Krzysztof, Rafał, Wiktoria, Jakub, Alicja, Dawid, Bartek, Piotr, Krystian, Julia i Karolina otrzymali nagrody za udział w konkursie.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

ZWYCIĘŻYLIŚMY!!!!!!!!

24.06.2022
W minionym już roku szkolnym 2021/22 SKO działające w naszej szkole uczestniczyło w konkursie Programu edukacyjnego TalentowiSKO pt: ,,Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”. Była to już IX edycja tegoż konkursu. Działania konkursowe dotyczyły tematu oszczędzania w połączeniu z dbaniem o środowisko naturalne. Miło mi zakomunikować, że ,,nasze” SKO zdobyło II miejsce (I miejsca nie przyznano w ogóle) w regionalnym konkursie w Lublinie (okręg lubelski-szkoły małe). W związku ze zdobytym miejscem, nasza szkoła otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 2300zł.
Więcej ZWYCIĘŻYLIŚMY!!!!!!!!