Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Wieleninie
SKO dofinansowuje wycieczkę

SKO dofinansowuje wycieczkę

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Wieleninie
Warszawa 05.02.2018

Wycieczka do Warszawy Do Telewizji i Sejmu

Uczniowie klas  IV- VI Szkoły Podstawowej w Wieleninie z niecierpliwością czekali na dzień ,w którym odbyła się wycieczka do  TVP i Sejmu w Warszawie. Pomysłodawcą i organizatorem wycieczki była Jolanta Kwaśniewska. Uczestnicy wycieczki poznali zakamarki olbrzymiego gmachu Telewizji Polskiej, usłyszeli o tajnikach pracy reżyserów, operatorów, aktorów i ekip realizacyjnych. Zwiedzili też   studia, w którym  nagrywany jest popularny teleturniej ,, Jaka to melodia" i program "Pytanie na śniadanie". Kolejnym, równie ciekawym miejscem było muzeum telewizji w którym zgromadzone eksponaty zobrazowały historię rozwoju TVP S.A. Jednym słowem uczniowie otarli się o wielki świat mediów, rozrywki i techniki. Później   udali się na spacer  po Łazienkach Królewskich i zwiedzili cudowny  Pałac na Wodzie. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w Sejmie. Widok na salę obrad z galerii i przysłuchiwanie się obradom posłów, to było niezapomniane wrażenia dla wszystkich.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

OSZCZĘDZAMY I WYGRYWAMY

17.10.2019
W roku szkolnym 2018/19 udało się nam powtórzyć sukces z roku ubiegłego i zajęliśmy ponownie 1 miejsce w regionie dolnośląskim w konkursie „Talenty dodajemy”.
Więcej OSZCZĘDZAMY I WYGRYWAMY

Podziękowanie

17.10.2019
Uczniowie naszej szkoły chętnie pomagają. Wspólnota " Wiara i Światło" z Ostródy podziękowała nam za pomoc udzieloną jej członkom i wolontariuszom.
Więcej Podziękowanie