Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. gen. Franciszka Kamińskiego w Maciejowie Starym
Setna książeczka SKO

Setna książeczka SKO

Warszawa 17.01.2015

Setna książeczka SKO

SKO w Maciejowie Starym działa pod patronatem Spółdzielczego Banku Powiatowego w Piaskach Oddział Wysokie. SKO w naszej szkole cieszy się dużym zainteresowaniem. Wszyscy uczniowie chętnie gromadzą swoje oszczędności na książeczkach.

Miło mi poinformować, że  w   szkole została wydana setna książeczka SKO, jej posiadaczką jest Julia. Gratulacje.

Dla przypomnienia

indywidualne szkolne książeczki oszczędnościowe wystawiane są na imię i nazwisko ucznia. Po dokonaniu pierwszej wpłaty opiekun SKO wystawia szkolną książeczkę SKO poprzez wypełnienie strony tytułowej (nazwisko i imię członka SKO, klasa i adres ucznia).

 Zachęcam do oszczędzania.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

ZWYCIĘŻYLIŚMY!!!!!!!!

24.06.2022
W minionym już roku szkolnym 2021/22 SKO działające w naszej szkole uczestniczyło w konkursie Programu edukacyjnego TalentowiSKO pt: ,,Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”. Była to już IX edycja tegoż konkursu. Działania konkursowe dotyczyły tematu oszczędzania w połączeniu z dbaniem o środowisko naturalne. Miło mi zakomunikować, że ,,nasze” SKO zdobyło II miejsce (I miejsca nie przyznano w ogóle) w regionalnym konkursie w Lublinie (okręg lubelski-szkoły małe). W związku ze zdobytym miejscem, nasza szkoła otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 2300zł.
Więcej ZWYCIĘŻYLIŚMY!!!!!!!!