Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Rozwijamy  talenty

Rozwijamy talenty

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 19.04.2014

Wielkanocny kiermasz charytatywny

Dzieciaki kleiły, pani kręciła różyczki, a rodzice robili dla nas pisanki.Wszystko to na warsztatach plastycznych przygotowujących ozdoby na charytatywny kiermasz. I choć Wielkanoc zbliżała się wielkimi krokami, to w naszej szkole nie zabrakło rąk do pracy na rzecz innych. W Niedzielę Palmową wskoczyłem w odświętny kubraczek i pojechałem z dzieciakami do Wohynia. Dzięki wsparciu naszego wspaniałego Proboszcza Romana Banasiewicza mogliśmy zorganizować nasz kiermasz pod parafialnym kościołem. Ale była gorąca atmosfera! Koszyczki miały niesamowite wzięcie. Kolorowe szkatułki wędrowały i do młodszych, i do starszych. Jednak największe "wzięcie" miały palmy naszych dzieciaków tworzące dekorację stołów. O nie, nie! To nasze, prywatne musiałem raz po raz tłumaczyć. Było bardzo miło. W pewnym momencie podszedł do nas niezwykły gość:Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Banku BPS S.A., Roman Domański - Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Radzyniu Podlaskim.

Pan Prezes kupił od nas koszyczek, a potem zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie. Bo kto by nam uwierzył, że mieliśmy takiego gościa! Wrócilismy do domów bardzo szczęsliwi i bardzo szybko zjedliśmy obiad. Dlaczego? Po południu czekało nas kolejne wyzwanie.

Ale o tym opowiem jutro! Pozdrawiam!

Zaskórniaczek

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach