Powrót do BlogowiSKO Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Lubczy
ROZSTRZYGNIĘCIE OGÓLNOSZKOLNEGO KONKURSU SKO

ROZSTRZYGNIĘCIE OGÓLNOSZKOLNEGO KONKURSU SKO

Warszawa 22.01.2018

"OBLICZENIA PIENIĘŻNE"

Pierwszym etapem ogólnoszkolnego konkursu SKO zorganizowanego w ramach IgrzySKOwiSKO z SKO czyli 3 * SKO był konkurs dla wszystkich klas pod hasłem "Obliczenia pieniężne". Konkurs polegał na rozwiązywaniu zadań z obliczeniami pieniężnymi  przydatnymi w życiu codziennym. Uczniowie rozwiązując zadania wykazali się znajomością  nominałów banknotów oraz monet i wybierali potrzebną ilość pieniędzy, aby  bezbłędnie wykonać obliczenia pieniężne i ustalić należność za zakupy.

Konkurs odbył się w czterech kategoriach: konkurs dla kl. I, konkurs dla kl. III, konkurs dla kl. IV-VI oraz dla kl. VII.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Konkurs SKO "Obliczenia pieniężne" dla kl. I

I miejsce - Dawid Pękalski 

II miejsce - Paweł Kilian

III miejsce - Marczewski Oskar

Konkurs SKO "Obliczenia pieniężne" dla kl. III

I miejsce - Puszyński Mikołaj 

II miejsce - Kilian Igor

III miejsce - Kudła Kacper

Konkurs SKO "Obliczenia pieniężne" dla kl. IV-VI

I miejsce - Doniec Jakub i Witas Dominika

II miejsce - Skalmierski Bartosz i Praszkiewicz Wojciech

III miejsce - Piasek Magdalena, Zarzycka Anna i Zielińska Natalia

Konkurs SKO "Obliczenia pieniężne" dla kl. VII

I miejsce - Kowal Arkadiusz

II miejsce - Witas Adrian

III miejsce - Mazur Wiktoria

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w ogólnoszkolnym konkursie IgrzySKOwiSKO z SKO.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Jestem superkonsumentem i swoje prawa znam!

19.11.2019
W ramach edukacji ekonomicznej, która jest jednym z priorytetowych zadań MEN na obecny rok szkolny, w klasie IV b przeprowadzono lekcję wychowawczą pt „Reklamacji nie udziela się... ?”. Podczas zajęć wyjaśniono i przedyskutowano takie pojęcia jak konsument, zakupy, reklama, reklamacja, oszczędzanie, sortowanie śmieci, dbanie o ekologię itp. Kwestie wydawało by się proste, a jednak zupełnie nowe dla niektórych czwartoklasistów.
Więcej Jestem superkonsumentem i swoje prawa znam!

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania