Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Tarzymiechach
ROZPOCZYNAMY NOWY ROK OSZCZĘDZANIA

ROZPOCZYNAMY NOWY ROK OSZCZĘDZANIA

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Tarzymiechach
Warszawa 07.10.2018

02 października 2018 roku w Szkole Podstawowej w Tarzymiechach odbył się uroczysty apel rozpoczynający oszczędzanie w naszej szkole.

W apelu uczestniczyli zaproszeni goście w osobach: Wiceprezes Banku Spółdzielczego w Izbicy Pani Teresa Zych, Sekretarz Banku Spółdzielczego w Izbicy Pani Elżbieta Makuch, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Tarzymiechach Pani Renata Szałacha oraz nauczyciele i uczniowie naszej szkoły. Na apelu Opiekun SKO Pani Anna Kiszka przedstawiła plan pracy SKO na obecny rok szkolny. Członkowie SKO z naszej szkoły zaprezentowali część artystyczną o oszczędzaniu (nie tylko pieniędzy). Do społeczności członków SKO naszej szkoły zostali przyjęci nowi członkowie z klasy I, którzy uroczyście złożyli przysięgę o szanowaniu nowo odebranych książeczek. Nowi członkowie otrzymali z rąk Wiceprezes Banku Pani Teresy Zych oraz Dyrektor Szkoły Pani Renaty Szałacha drobne upominki na dobry start. Wszyscy członkowie SKO otrzymali gadżety ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Izbicy. Pozostaje tylko życzyć wszystkim oszczędzającym wielu wielu nagród oraz dobrej zabawy podczas rywalizacji w organizowanych w szkole konkursach SKO.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

ZWYCIĘŻYLIŚMY!!!!!!!!

24.06.2022
W minionym już roku szkolnym 2021/22 SKO działające w naszej szkole uczestniczyło w konkursie Programu edukacyjnego TalentowiSKO pt: ,,Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”. Była to już IX edycja tegoż konkursu. Działania konkursowe dotyczyły tematu oszczędzania w połączeniu z dbaniem o środowisko naturalne. Miło mi zakomunikować, że ,,nasze” SKO zdobyło II miejsce (I miejsca nie przyznano w ogóle) w regionalnym konkursie w Lublinie (okręg lubelski-szkoły małe). W związku ze zdobytym miejscem, nasza szkoła otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 2300zł.
Więcej ZWYCIĘŻYLIŚMY!!!!!!!!