Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Tarzymiechach
ROZPOCZYNAMY NOWY ROK OSZCZĘDZANIA

ROZPOCZYNAMY NOWY ROK OSZCZĘDZANIA

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Tarzymiechach
Warszawa 07.10.2018

02 października 2018 roku w Szkole Podstawowej w Tarzymiechach odbył się uroczysty apel rozpoczynający oszczędzanie w naszej szkole.

W apelu uczestniczyli zaproszeni goście w osobach: Wiceprezes Banku Spółdzielczego w Izbicy Pani Teresa Zych, Sekretarz Banku Spółdzielczego w Izbicy Pani Elżbieta Makuch, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Tarzymiechach Pani Renata Szałacha oraz nauczyciele i uczniowie naszej szkoły. Na apelu Opiekun SKO Pani Anna Kiszka przedstawiła plan pracy SKO na obecny rok szkolny. Członkowie SKO z naszej szkoły zaprezentowali część artystyczną o oszczędzaniu (nie tylko pieniędzy). Do społeczności członków SKO naszej szkoły zostali przyjęci nowi członkowie z klasy I, którzy uroczyście złożyli przysięgę o szanowaniu nowo odebranych książeczek. Nowi członkowie otrzymali z rąk Wiceprezes Banku Pani Teresy Zych oraz Dyrektor Szkoły Pani Renaty Szałacha drobne upominki na dobry start. Wszyscy członkowie SKO otrzymali gadżety ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Izbicy. Pozostaje tylko życzyć wszystkim oszczędzającym wielu wielu nagród oraz dobrej zabawy podczas rywalizacji w organizowanych w szkole konkursach SKO.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Najlepsi w powiecie!

25.09.2022
Każdego roku uczestniczymy w akcji "Gorączka złota". W Ostródzie nastąpiło podsumowanie zbiórki "grosiaków".
Więcej Najlepsi w powiecie!

Dzień Kropki

20.09.2022
Międzynarodowy Dzień Kropki, to co raz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września.
Więcej Dzień Kropki

Odkręcaj-Zbieraj - Pomagaj

20.09.2022
W nowym roku szkolnym 2022 /2023 kontynuujemy zbiórkę plastikowych nakrętek. Wszystkie klasy aktywnie włączyły się do tej akcji.
Więcej Odkręcaj-Zbieraj - Pomagaj