Powrót do BlogowiSKO Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Lubczy
RADOSŁAW ZWYCIĘZCĄ QUIZU

RADOSŁAW ZWYCIĘZCĄ QUIZU

Warszawa 28.02.2016

Quiz " Oszczędzanie w bankach" rozstrzygnięty

Uczniowie klasy IV przystąpili do pisania quizu pod hasłem: " Oszczędzanie w bankach". Aby zwyciężyć musieli odpowiedzieć na pytania w nim zawarte, które miały na celu sprawdzenie wiadomości uczniów na temat oszczędzania, lokowania pieniędzy, racjonalnego gospodarowania środkami pieniężnymi, oraz korzyści związanych z oszczędzaniem i lokowaniem pieniędzy w bankach. Wśród wszystkich uczestników quizu klasy IV wyłoniono zwycięzcę, którym został Radosław Skalmierski. Gratulujemy mu zwycięstwa oraz mamy nadzieję, że to nie koniec jego sukcesów w organizowanych konkursach w ramach działalności SKO.  Radek z rąk opiekuna SKO otrzymał nagrodę ufundowana przez Szkolną Kasę Oszczędności. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Konkurs na logo firmy

27.02.2020
Kilka dni temu ogłosiliśmy miedzyklasowy konkurs na logo firmy, która będzie bardzo dochodowa.
Więcej Konkurs na logo firmy

Apel na podsumowanie pracy uczniów w I semestrze roku szkolnego 2019/2020

27.02.2020
Podczas tej uroczystości wyróżniono 30 uczniów, w tym wielu naszych SKO-wiczów, którzy pracowali solidnie, wytrwale i osiągnęli średnią ocen co najmniej 4,75 i bardzo dobre zachowanie oraz tych, którzy wykazali się systematycznością w uczęszczaniu na wszystkie zajęcia. Takich uczniów, którzy wykazali się 100% frekwencją w I semestrze było 48.
Więcej Apel na podsumowanie pracy uczniów w I semestrze roku szkolnego 2019/2020

Bal karnawałowy w klasach I-III

27.02.2020
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla uczniów to dzień niezwykły, wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.
Więcej Bal karnawałowy w klasach I-III