Powrót do BlogowiSKO Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Lubczy
PRZEDSTAWIENIE PROMUJĄCE OSZCZĘDZANIE

PRZEDSTAWIENIE PROMUJĄCE OSZCZĘDZANIE

Warszawa 27.01.2017

Podczas uroczystej akademii z okazji Dnia Babci i Dziadka na forum całej szkoły wśród zaproszonych gości uczniowie przedstawili w humorystyczny sposób rodzinny teleturniej "Familiada".

Teatrzyk promujący oszczędzanie na Dzień Babci i Dziadka

Na uroczystość lokalną okazji Dnia Babci i Dziadka Szkolne Koło Teatralne pod kierunkiem opiekuna Barbary Wasik przygotowało scenki teatralne zachęcające do oszczędzania w SKO oraz Banku Spółdzielczym. Młodzi aktorzy w przebraniach babć i dziadków promowali oszczędzanie. Jednym z pytań, które padło w szkolnej Familiadzie było: Gdzie babcie oszczędzają pieniądze ? Prawidłowa odpowiedź brzmiała – w Banku Spółdzielczym i SKO. Scenki bardzo się spodobały naszym seniorom a młodzi aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.  

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „