Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Kuczynie
PRZEDSTAWIENIE O SZKOLNEJ KASIE OSZCZĘDNOŚCI

PRZEDSTAWIENIE O SZKOLNEJ KASIE OSZCZĘDNOŚCI

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Kuczynie
Warszawa 08.04.2016

SKO TO OSZCZĘDZANIE I TALENTÓW ROZWIJANIE

DNIA 31 MARCA UCZNIOWIE KLAS V- VI WZIĘLI UDZIAŁ W PRZEDSTAWIENIU UKAZUJĄCYM ROLĘ SKO W NASZEJ SZKOLE

Zwieńczeniem wszystkich działań SKO  było przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy V i VI pt.,, SKO to oszczędzanie i talentów rozwijanie”. W czasie przedstawienia  uczniowie zaprezentowali w skrócie najważniejsze działania SKO od października do marca, a następnie zaprosili wszystkie dzieci do prezentowania swoich talentów . Dzieci młodsze śpiewały poznane piosenki i  recytowały wierszyki. Dzieci starsze  popisywały się przygotowanymi  przez siebie zagadkami, tańcami i wymyślaniem haseł o SKO. Okazało się, że każdy ma jakiś talent i może się nim pochwalić na forum szkoły. ,,Godzina dla szkolnych talentów”- taką nazwę miała prezentacja, to dobry pomysł na integrację i promocję SKO.

 

.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania