Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych,
Przedstawienie „Diabełek Maurycy przepędza lenia”

Przedstawienie „Diabełek Maurycy przepędza lenia”

Warszawa 13.02.2015

Przedstawienie „Diabełek Maurycy przepędza lenia”

W dniu 10 lutego członkowie SKO mieli okazję przyglądać się i doskonalić swoje talenty aktorskie dzięki występom artystów z teatru z Suwałk. Zaprezentowali oni wspaniałe przedstawienie pod tytułem „Diabełek Maurycy przepędza lenia” opowiadające o negatywnych i zgubnych skutkach lenistwa. Artyści zachęcali do uprawiania sportu, przestrzegali przed skutkami złej diety i braku aktywności fizycznej. Zachęcali do pogłębiania swoich wiadomości i umiejętności, a zwłaszcza pielęgnowania własnych TALENTÓW. Bo przecież każdy z nas ma talent, być może jeszcze nie odkryty. Były taniec i śpiew wspólnie z aktorami. Przedstawienie bardzo spodobało się, zwłaszcza najmłodszej widowni.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejskie Dni Kodowania

23.10.2019
W dniach 5-20 października trwały Europejskie Dni Kodowania. Pamiętaliśmy o nich i wykonaliśmy pracę związane z odpowiednim kodowaniem.
Więcej Europejskie Dni Kodowania

Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”

23.10.2019
Matematyka „królowa nauk” kojarzy się uczniom z trudnymi i żmudnymi działaniami, złożonymi zadaniami tekstowymi. Aby ocieplić wizerunek tej pięknej, ale przez wielu znienawidzonej nauki, SKO-wicze klas Vb i VII wzięli udział w projekcie, którego celem było pokazanie piękna oraz interesujących własności nietypowych liczb.
Więcej Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”