Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa w Bujałach
Przebranie na karnawał

Przebranie na karnawał

Wpis dodany przez szkołę Publiczna Szkoła Podstawowa w Bujałach
Warszawa 02.04.2017

Konkurs na " Najciekawsze przebranie karnawałowe".

11 lutego podczas Choinki Noworocznej odbył się w naszej szkole konkurs zorganizowany przez szkolnego opiekuna SKO na : "Najciekawsze przebranie karnawałowe". Cieszył się on baaardzo dużą popularnością wśród najmłodszych uczniów. W trakcie trwania konkursu można było zobaczyć: księżniczki, Pipi, krakowiankę, króla, Batmana, Maszę,  pszczółkę, motylka i wiele innych postaci ze świata bajek i baśni ...

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania