Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
PROJEKT KALENDARZYKA BANKU SPÓŁDZIELCZEGO

PROJEKT KALENDARZYKA BANKU SPÓŁDZIELCZEGO

Warszawa 19.12.2014

Rozstrzygnięcie konkursu

Wzorm lat ubiegłych Bank Spółdzielczy w Nałęczowie zorganizował konkurs na projekt klaendarzyka na 2015 rok. Komisja konkursowa wyłoniła 5 prac, które zostały umieszczone na kalendarzykach oraz wyróżniła 37 prac.

Uczniowie, których prace zostały wyróżnione: Aleksander Krzesiński z kl. 1a, Gabriela Zasada z kl. 1b, Mateusz Błaszczyk z kl. 1c, Agata Wójciak z kl. 2a, Mikołaj Chołajczyk z kl. 2b, Amelia Taracha z kl. 3a, Maria Muciek z kl. 3b oraz Hania Kanarek z kl. 4a.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a opiekunom składamy serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji konkursu.                                                  Zapraszamy do obejrzenia prac w siezibie Banku Spółdzielczego w Nałęczowie.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

OSZCZĘDZAMY I WYGRYWAMY

17.10.2019
W roku szkolnym 2018/19 udało się nam powtórzyć sukces z roku ubiegłego i zajęliśmy ponownie 1 miejsce w regionie dolnośląskim w konkursie „Talenty dodajemy”.
Więcej OSZCZĘDZAMY I WYGRYWAMY

Podziękowanie

17.10.2019
Uczniowie naszej szkoły chętnie pomagają. Wspólnota " Wiara i Światło" z Ostródy podziękowała nam za pomoc udzieloną jej członkom i wolontariuszom.
Więcej Podziękowanie