Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Wiechlicach
PRO ARTE 2015

PRO ARTE 2015

Warszawa 30.04.2015

W naszej szkole rozwija się wiele talentów. Wielu z naszych uczniów ma wspaniały głos i potrafi wyśpiewać sobie drogę na szczyt.

W eliminacjach powiatowych LUBUSKIEGO DZIECIĘCEGO FESTIWALU PIOSENKI PRO ARTE 2015, który odbył się 20 kwietnia 2015 r. w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Iłowej, wzięło udział 22 solistów i 3 zespoły wokalne z Iłowej, Żagania, Szprotawy, Małomic, Wiechlic, Tomaszowa i Chich. Nasza uczennica do tego konkursu przygotowywała się pod bacznym okiem pana Krzysztofa Boczniewicza. Dobrosławie Szymańskiej organizatorzy przyznali wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!                       

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Skarbonki w prezencie rozdajemy, bo oszczędność promujemy" - Harcerz jest oszczędny i ofiarny

10.12.2019
Wdaniach 6-7 grudnia aż 148 zuchów, harcerzy i instruktorów ze szczepu Memoria, który działa przy naszej placówce, wzięło udział w VII Biwaku Mikołajkowym, pod hasłem „Memoria Express”. Jak co roku, grzeczne dzieci odwiedził św. Mikołaj, który sowicie obdarował młodych ludzi podarkami, wśród których znajdowała się skarbonka na oszczędności, gdyż jak mówi jeden z punktów prawa harcerskiego „Harcerz jest oszczędny i ofiarny”.
Więcej Skarbonki  w prezencie rozdajemy, bo oszczędność promujemy" - Harcerz jest oszczędny i ofiarny