Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Prezentujemy talenty aktorskie przed całą gminą!

Prezentujemy talenty aktorskie przed całą gminą!

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 25.04.2014

Teatrzyk "Zaskórniaczek i spółka"

Hej! Prosiłem, prosiłem i udało się! Nasza pani zgodziła się i już dzisiaj opowiem Wam o niezwykłym wydarzeniu. Na specjalne zaproszenie SKO do naszej szkoły przybyli goście z całej gminy. Uczniowie, rodzice i nauczyciele zaangażowani w konkurs. A jaki? Mam nadzieję, że opowiem o nim jutro...Pani Dyrektor Urszula Kubaczyńska powitała wszystkich zebranych, ale najserdeczniej wyjątkowych gości. Potem oddała głos naszej ekipie.

Teatrzyk "Zaskórniaczek i spółka" ma zaszczyt przedstawić Państwu historię sprytnej Zosi, która pokaże nam jak oszczędzać i rozwijać talenty. Tak powitała zebranych Weronika z Rady SKO. Potem się działo...Byli czarodzieje, król, leśne zwierzęta, a na koniec ja, Zaskórniaczek, wystąpiłem na naszej szkolnej scenie. Łza zakreciła mi się w oku, bo nasza pani, reżyser przedstawienia, tak wymyśliła scenariusz, by pokazać mnie z jak najlepszej strony. Nie umiem opisać mojej wdzięczności. Może choć troszeczkę podziękują mojej kochanej pani gromkie brawa zebranych gości i naszych uczniów. Jeszcze dziś brzmią mi oklaski w uszach. Ale emocje, ale przeżycia! Idę odsapnąć do Koszałka Opałka i opowiem mu raz jeszcze o wspaniałej scenografii i kostiumach.

Do jutra,

szczęśliwy Zaskórniaczek

 

 

 

 

 

 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach