Powrót do BlogowiSKO Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Lubczy
PREZENTACJA PRAC KONKURSOWYCH

PREZENTACJA PRAC KONKURSOWYCH

Warszawa 11.12.2015

Uczestnicy konkursu prezentują swoje talenty artystyczne.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia w Samorządowej Szkole Podstawowej w Lubczy w ramach działalności SKO został ogłoszony przez opiekuna konkurs plastyczny pod hasłem: " Szopka Bożonarodzeniowa". Do konkursu mogli przystąpić uczniowie klas IV - VI wykonując pracę zgodnie z regulaminem. Tematyka pracy nawiązuje do tradycji , zwyczajów i obchodów Świąt Bożego Narodzenia. Zgodnie z regulaminem prace będą oceniane według oryginalności pomysłu, estetyki wykonania pracy, doboru techniki i materiałów, związku z tematyką i przeznaczeniem, oraz własnego wkładu pracy. Dziś możemy podziwiać talenty naszych sko wiczów, którzy stanęli na wysokości zadania i wykonali przepiękne prace konkursowe. 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy tak cudownych pomysłów, a przede wszystkim wielkiego talentu artystycznego. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

„BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

21.11.2019
Drugiego września rozpoczął się nowy rok szkolny. W związku z tym, w trosce o bezpieczeństwo naszych dzieci do szkoły zaprosiliśmy przedstawicieli policji, którzy przeprowadzili spotkanie na temat „Bezpieczna droga do szkoły”.
Więcej „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”