Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Sułowie im. Juliusza Słowackiego
Poznajemy zawody naszych rodziców.

Poznajemy zawody naszych rodziców.

Warszawa 12.01.2017

W ramach projektu "Poznajemy zawody naszych rodziców" zostało zaaranżowane spotkanie z inicjatywy rodziców, którzy pracują w spółce "Grupa Tarczyński S.A."

Dzieci z entuzjazmem przyjęli przybyłych gości i z zainteresowaniem słuchali wypowiedzi rodziców na temat czynności jakie są wykonywane na poszczególnych działach. Przy pomocy prezentacji multimedialnej oraz przy udziale maskotki o imieniu LOL dzieci zostały przeprowadzone przez cały proces produkcyjny słynnego przysmaku dla dzieci "Gryzzole". Uczniowie z zainteresowaniem oglądali proces produkcji  jaki musi przez mięso, aby w końcowym efekcie uzyskać pyszne kabanosy. Szczególną uwagę dzieci zwróciły stroje pracowników oraz specjalistyczne maszyny i urządzenia używane w produkcji. Przy  tej części prezentacji uczniowie mieli najwięcej pytań do naszych gości. Po projekcji filmu, szkołę odwiedził niezwykły gość - maskotka LOL, która przybyła wraz z zaproszonymi rodzicami, aby obdarować dzieci smakowitymi "Gryzzalami" oraz upominkami od "Grupa Tarczyński S.A." Dzieci w podziękowaniu za upominki zaśpiewały dla LOL-a piosenki i zrobiły pamiątkowe fotografie. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Gramy dla WOŚP

17.01.2020
Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami zagrali dla WOŚP. Przez dwa dni zbierali do puszek pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla dzieci.
Więcej Gramy dla WOŚP