Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
Potrafimy zbierać, ale także się dzielić !!!

Potrafimy zbierać, ale także się dzielić !!!

Warszawa 14.01.2015

19 grudnia uczniowie klasy 5b odwiedzili zaprzyjaźniony z naszą szkołą dom dziecka w pobliskich Przybysławicach. W przedświątecznym okresie zjawili się tam z prezentami i upominkami dla mieszkańców.

Aleksander Popiołek, Maciej Sieczkowski, Patrycja Aftyka oraz Martyna Mazurek byli pomysłodawcami niezwykłej akcji zbierania upominków dla dzieci z domu dziecka. Przez wiele miesięcy propagowali w szkole ideę dzielenia się i w ten sposób uzbierali pokaźną ilość książek i zabawek. Po opieką wychowawcy - p. Joanny Chorębała oraz przy wsparciu Policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Puławach, Strażaków z OSP w Nałęczowie oraz nieocenionej pomocy Rodziców odwiedzili swych przyjaciół w Przybysławicach zawożąc zgromadzone podarunki.

To nie pierwsza akcja zorganizowana przez uczniów tej klasy. Cieszą nas ofiarne i wrażliwe serca uczniów z naszej szkoły.

Na zdjęciach - organizatorzy akcji podczas przedświątecznej wizyty.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejskie Dni Kodowania

23.10.2019
W dniach 5-20 października trwały Europejskie Dni Kodowania. Pamiętaliśmy o nich i wykonaliśmy pracę związane z odpowiednim kodowaniem.
Więcej Europejskie Dni Kodowania

Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”

23.10.2019
Matematyka „królowa nauk” kojarzy się uczniom z trudnymi i żmudnymi działaniami, złożonymi zadaniami tekstowymi. Aby ocieplić wizerunek tej pięknej, ale przez wielu znienawidzonej nauki, SKO-wicze klas Vb i VII wzięli udział w projekcie, którego celem było pokazanie piękna oraz interesujących własności nietypowych liczb.
Więcej Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”